Nested Permission (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Roles
kk: Рөлдер
