Nested Permission (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች
