Nested Permission (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Roles
he: תפקידים

en: About
he: אודות

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות
