Nested Permission (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
