Nested Permission (8.x-3.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
