Nested Permission (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Parent ID
th: ลำดับชั้นของ ID

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์
