Nested Permission (8.x-4.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: About
eu: (r)i buruz
