Nested Permission (8.x-4.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Roles
ja: 役割

en: About
ja: アバウト

en: Parent ID
ja: 上位コメントのID

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Edit permissions
ja: 権限の編集
