Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Save
bg: Запази

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
