Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Save
cs: Uložit

en: Field types
cs: Typy polí

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Database storage size
cs: Velikost úložiště v databázi
