Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Save
hr: Spremi

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
