Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Hierarchy
is: Stigveldi

en: Save
is: Vista

en: Field types
is: Tegundir svæða
