Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Hierarchy
it: Gerarchia

en: Save
it: Salva

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Database storage size
it: Dimensione dello spazio database

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
