Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
