Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Database storage size
fa: اندازه ذخیره‌ساز مخزن داده
