Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Hierarchy
be: Іерархія

en: Save
be: Захаваць

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
