Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Hierarchy
de: Hierarchie

en: Save
de: Speichern

en: Field types
de: Feldtypen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Database storage size
de: Datenbank-Speichergröße

en: There are no @label yet.
de: Noch keine @label vorhanden.
