Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Hierarchy
el: Ιεραρχία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Database storage size
el: Χωρητικότητα βάσης δεδομένων
