Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Hierarchy
fr: Hiérarchie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Field types
fr: Types de champs

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Database storage size
fr: Taille du stockage en base de données

en: There are no @label yet.
fr: Il n'y a pas encore de @label.
