Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Hierarchy
pt: Hierarquia

en: Save
pt: Salvar

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Database storage size
pt: Tamanho de armazenamento de banco de dados

en: There are no @label yet.
pt: Não existe @label até agora.
