Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Save
sk: Uložiť

en: Field types
sk: Typy polí

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
