Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Save
sq: Ruaj

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
