Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Hierarchy
sv: Hierarki

en: Save
sv: Spara

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Database storage size
sv: Lagringsstorlek för databas

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
