Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
