NetStorage Media (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Key
ar: المفتاح

en: About
ar: حول
