NetStorage Media (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Key
ca: Clau

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: About
ca: Detalls
