NetStorage Media (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Key
et: Võti

en: About
et: Programmist

en: Hash
et: Räsi
