NetStorage Media (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Key
fi: Avain

en: About
fi: Tietoja

en: Media Field
fi: Mediakenttä
