NetStorage Media (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Key
fr: Clef

en: Synchronization
fr: Synchronisation

en: About
fr: À propos

en: Domain Prefix
fr: Préfixe des domaines

en: Hash
fr: Hachage

en: Media Field
fr: Champ Media
