NetStorage Media (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Key
gl: Clave

en: About
gl: Información
