NetStorage Media (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Size
hi: आकार

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में

en: Hash
hi: हैश
