NetStorage Media (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Filename
it: Nome file

en: Custom
it: Personalizzato

en: Key
it: Chiave

en: About
it: Informazioni

en: Media Field
it: Campo Multimedia
