NetStorage Media (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Custom
ja: カスタム

en: Key
ja: キー

en: Synchronization
ja: 同期

en: About
ja: アバウト

en: Hash
ja: ハッシュ
