NetStorage Media (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី
