NetStorage Media (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
