NetStorage Media (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە
