NetStorage Media (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Size
ms: Saiz

en: Filename
ms: Nama fail

en: Custom
ms: Tersuai

en: Key
ms: Kunci

en: About
ms: Perihal
