NetStorage Media (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Custom
oc: Personalizat

en: Key
oc: Clau

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Hash
oc: Hachage
