NetStorage Media (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Custom
pl: Własne

en: Key
pl: Klucz

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: About
pl: O stronie

en: Domain Prefix
pl: Prefiks domeny

en: Hash
pl: Hasz
