NetStorage Media (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Key
pt: Chave

en: Synchronization
pt: Sincronização

en: About
pt: Sobre

en: Media Type
pt: Tipo de Mídia
