NetStorage Media (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Custom
ro: Personalizat

en: Key
ro: Cheie

en: About
ro: Despre
