NetStorage Media (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Filename
ru: Имя файла

en: Custom
ru: Собственная

en: Key
ru: Ключ

en: Synchronization
ru: Синхронизация

en: About
ru: Информация

en: Hash
ru: Хэш
