NetStorage Media (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Custom
sk: Vlastná

en: Key
sk: Kľúč

en: About
sk: Informácie o
