NetStorage Media (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu
