NetStorage Media (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Key
sv: Nyckel

en: About
sv: Om
