NetStorage Media (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Filename
uk: Назва файла

en: Custom
uk: Власний

en: Key
uk: Ключ

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: About
uk: Про модуль

en: Domain Prefix
uk: Префікс Домена

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Hash
uk: Геш

en: Media Field
uk: Поле медіа

en: Mime Type
uk: Тип Mime
