NetStorage Media (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
