NetStorage Media (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Filename
cs: Název souboru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Key
cs: Klíč

en: About
cs: Popis
