NetStorage Media (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Filename
da: Filnavn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Key
da: Nøgle

en: About
da: Om

en: Media Field
da: Media-felt
