NetStorage Media (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Size
de: Größe

en: Filename
de: Dateiname

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Key
de: Schlüssel

en: Synchronization
de: Synchronisierung

en: About
de: Über

en: Last Modified
de: Zuletzt geändert

en: Media Type
de: Medientyp

en: Media Field
de: Medienfeld
